Poprawki na stronie www

Wykonujemy poprawki na stronach www

Modyfikacje oraz poprawki na stronach www i sklepach internetowych, dodanie i zmiany funkcjonalności, instalacje systemów płatności, modyfikacje szablonów graficznych istniejących sklepów internetowych. Działamy na terenie miast Mikołów Łaziska Tychy Wyry Gostyń Katowice Orzesze.

Modyfikujemy strony

o nowe funkcje, zmiany grafiki lub zwiększyć wydajność całej witryny. Dodajemy nowe formularze i moduły na stronie (np. linkl do strony na facebooku, poleć stronę znajomemu, zadaj pytanie), optymalizujemy kodu strony (HTML) zgodnie ze standardami W3C, poprawiamy jakość projektowania graficznego i przyspieszamy czas pobierania strony WWW we wszystkich przeglądarkach.

Optymalizacja strony www

to poprawa treści na stronie wyeksponowanie ważnych informacji, krtórych użytkownik może szukać, poprawa kodu do którego wprawadza się odpowiednie opisy które wyszukiwarki prezentują w wynikach wyszukiwań, wprowadzenie właściwych dla strony słów kluczowych, na które wyszukiwarka powinna zwracać szczególna uwagę. Te działania mają na celu łatwiejsze dotarcie do strony www potencjalnym użytkownikom którzy będą trafiać na stronę bezpośrednio lub przez wyszukiwarkę internetową np. google.

Cena za usługę wykonania poprawek na stronie www

ustalany jest indywidualnie i na podstawie wymagań klienta. Oferujemy konkurencyjne ceny na powtarzające się aktualizacje (które występują regularnie), i jesteśmy w stanie dokonać zmian na stronie w bardzo krótkim czasie na życzenie klienta. Jeśli chcesz zmienić lub poprawić stronę internetową skontaktuj się z nami już dzisiaj. Tel:32 2264435

Profesjonalne poprawki na stronach www – Polecam